قالیشویی برف شادمهر| قالیشویی شمال تهران |قالیشویی غرب تهران | قالیشویی شرق تهران
:: به سایت رسمی قالیشویی برف شادمهر خوش آمدید ::

كد ساعت و تاريخ

مرمت پارگی، سوختگی و پوسیدگی فرش


هنگامی که خامه همرنگ قالی پیدا نکردیم و یا در دسترس نبود و قالی از پشت سائیده شده باشد و اگر بخواهیم پرز را در آورده و گره با خامه ای نسبتاً همرنگ بزنیم، از قسمت مرمت شده کاملاً مشخص باشد، به ناچار برای نشان دادن ظاهر قالی بدون آنکه پرز را در آوریم در پشت قالی حالتی از گره را نشان می دهند.
وسایل مورد:
سوزن
خامه همرنگ 
بطری
روش کار:  پشت قالی را بر روی زمین پهن کردهه و زیر قسمت مورد نیاز برای مرمت را برای سهولت کار بطری می گذاریم  سپس سوزن را نخ  نموده و در قالی حرکت داده و از زیر تار اول میبریم و از آن جا خارج ساخته و تار را دور زده  و از زیر همان تار و تار بعدی حرکت می دهیم و سوزن را در می آوریم و به همین صورت این کار را تا  انتها انجـام می دهیم . قبـل از انجام  تـارکشی  و پود کشی  باید اطراف قسمت سوراخ را ببریم. وقتی که مراحل تار و پودکشی به اتمام رسید با انتخاب پشمی یا ابریشم مخصوص همان فرش که از نظر جنس و رنگ بیشترین شباهت را داشته باشد شروع به بافت و قلاب زدن میکنیم.

ترمیم پارگی بزرگ و کوچک

همانند ساییدگی که توضیح داده شد اگر فرش بعلت ضربه یا آبدیدگی و سوختگی قسمتی از آن پاره شده باشد، به تعمیر اساسی  نیاز دارد که برای این کار ابتدا باید فرش را آماده کنیم.
نحوه آماده سازی فرش: فرش را از پشت بر روی زمین پهن میکنیم و از قسمت سوراخ شده که فرم خاصی ندارد را بر مبنای نوع سوراخ با قیچی بصورت مربع یا مستطیل میبریم سپس به تارکشی و پود کشی می پردازیم.

ما در قالیشویی برف شادمهر با بکارگیری ماهرترین اساتید در تلاش هستیم تا عالی ترین بافت، ترمیم و رفع عیب فرش را به شما تحویل داده و رضایت شما را جلب نماییم.

:: قالیشویی برف شادمهر آماده ارائه خدمات شستشوی فرش-لکه گیری-ریشه زنی-دارکشی-رفوگری و دیگر خدمان مربوط به انواع فرش می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تماس درج شده در سایت قالیشویی برف شادمهر تماس حاصل فرمایید.


شماره های تماس:

021-26201070

021-44003560 

021-22020803 

 

نظرات مشتری

نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*گلیم و انواع آن
نکات مهم خرید گلیم و گبه
انواع طرح های قالی ایرانی 3
انواع طرح های قالی ایرانی 2
انواع طرح های قالی ایرانی 1
فرش دستباف و انواع آن
انواع گره ها در فرش ایرانی
آبگیر لوله ای فرش
تمیز کردن فرش بصورت خشک
شامپو فرش کشیدن فرش

شرکت قالیشویی برف شادمهر کیفیت خدمات......ادامه

Customer Services:
09195726020


Central Office:
+98 21 44405070


Online Services:
www.barfeshadmehr.com


Email:
info@barfeshadmehr.com