قالیشویی برف شادمهر

پشتیبانی شبانه روزی 09195726020 

رفو و ترمیم انواع فرش پاره

با قیمت بالای فرش امروزه بصرفه نخواهد بود تا فرش جدیدی جایگزین آن نمایید.

با وجود هنر رفو و ترمیم فرش های مختلف و هزینه بسیار پایین آن نسبت به جایگزین کردن فرش جدید بصرفه تر خواهد بود تا از خدمات رفو فرش استفاده نمایید.

برای ثبت سفارش ترمیم قالی بهتر است از قسمت رزرو آنلاین سایت استفاده نمایید تا همکاران ما قیمت و زمان مناسب جهت رفو قالی شما اعلام نموده و در صورت رضایت اقدام به ارائه خدمت نماییند .

 

خدمات رفوی فرش و قالی شامل چه مواردی می شود ؟

ترمیم پوسیدگی فرش

رفو فرش بید زده

رفو فرش سوراخ شده

رفو فرش پاره

رفو فرش سوخته با زغال قلیان

و…

 

رفو فرش

 

هنر رفوگری فرش مکمل هنر فرش‌بافی و قالی‌بافی می‌باشد.

رفوگری فرش کاری است که معمولا برای انجام آن نیاز به داشتن تجربه و مهارت خاصی وجود دارد و اشخاصی که اقدام به رفوگری فرش‌های آسیب‌دیده می‌کنند می‌بایست سابقه طولانی در زمینه بافت فرش، رنگرزی، شناخت رنگ‌های فرش و مواد اولیه فرش داشته باشند.

رفوگری فرش یا همان رفو کردن فرش هنر و مهارتی است که پس از هنر قالی‌بافی ایجاد شده است و عامل ایجاد آن نیز نیازی بوده است که در رابطه با ترمیم و اصلاح انواع آسیب‌دیدگی‌های فرش و قالی به وجود آمده است. طبیعی است که هر فرش و قالی ممکن است در معرض فساد و آسیب‌دیدگی قرار داشته باشد و با گذشت زمان به‌تدریج دچار آسیب‌ها و لطمه‌هایی شود. در نتیجه تا زمانی که استفاده از فرش و قالی در زندگی ما مطرح است هنر و مهارت رفو کردن فرش نیز همچنان به حیات خود ادامه خواهد داد.